Týden

informačního

vzdělávání

Možnost získání certifikátu

Semináře a

workshopy

14. 3. 2016 - 18. 3. 2016

Skvělí lektoři 
Přednášky odborníků

Masarykova univerzita

Filozofická fakulta
Arne Nováka 1, Brno

Systém Discovery, kritické myšlení, myšlenkové mapy, RIV, academic writing, citační norma, korektní odborný text, efektivní prezentační nástroje – tyto pojmy se vážou k vysokoškolskému studiu, ať už jste na jeho začátku, nebo dopisujete disertační práci. 

 

Porozumět obsahu těchto pojmů, poznat svou informační potřebu, umět vyhledat, zhodnotit a efektivně využít informace z různých zdrojů, to vše znamená mít dostatečnou informační gramotnost. Informačně gramotní lidí vědí, jak se učit, protože vědí, jak jsou znalosti pořádány, jak je možné informace vyhledat a využít je tak, aby se z nich další mohli učit. 

 

Jsou to lidé připravení pro celoživotní vzdělávání, protože mohou vždy najít informace potřebné k určitému rozhodnutí či k vyřešení daného úkolu. Zajímá vás, jak jste na tom se svou informační gramotností? Chcete pro své úspěšnější studium konečně něco konkrétního udělat? 

 

Týden informačního vzdělávání pro studenty celé Masarykovy univerzity připravili informační odborníci z akademických pracovišť i fakultních knihoven. Nabízí vám jedinečnou příležitost získat či posílit informační gramotnost v tématech, která jsou pro vás důležitá. Přijměte pozvání do intenzivního kurzu informačního rybolovu, který vám zaručí snazší plavbu informačním oceánem nejen při studiu v právě začínajícím

Týden informačního vzdělávání na Masarykově univerzitě je realizován
v rámci grantu MUNI/FR/1355/2015
z Fondu rozvoje Masarykovy univerzity.

© 2016 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now